Hoppa till sidans innehåll

Distriktsmästare 2010


Distriktsmästare i Ösbf 2010.

Spelplatser var Hullaryd och Gränna.

 Junior Annan Skytte (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Rebecka

Bergström

24856

BVP

Dam Annan Skytte (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Malin

Råsander

16760

LEJ

Öppen Annan Skytte (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Johan

Bredin

21376

LEJ

Öppen Singel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Janne

Johansson

24435

IST

Dam Singel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Gabriella

Karp

13884

LEJ

V65 Singel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Nils

Knutsson

22181

BVP

V55 Singel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Hans

Hellqvist

14587

BVP

Öppen Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Johan

Bredin

21376

LEJ

1

Håkan

Eriksson

11262

LEJ

Dam Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Emma

Bergström

24855

BVP

1

Rebecka

Bergström

24856

BVP

V55 Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Bertil

Beinard

11261

LEJ

1

Torkil

Åsenhed

11281

LEJ

V65 Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Hilbert

Björkdahl

12960

SAN

1

Carlos

Soto

12931

SAN

Yngre Junior Mixed Dubbel Pool (D)   

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Viktor

Karlsson

27253

IST

1

Saga

Wahlberg

27275

BBS

Öppen Mixed Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Ulf

Bolve

24331

RPC

1

Eva

Bolve

19106

RPC

V55 Mixed Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Christer

Lindqvist

24053

BVP

1

Birgitta

Wik

23255

BVP

V65 Mixed Dubbel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Nils

Knutsson

22181

BVP

1

Sonia

Knutsson

22976

BVP

Öppen Trippel Pool (D)   

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Johan

Bredin

21376

LEJ

1

Rasmus

Kling

23495

LEJ

1

Mats

Svensson

21362

LEJ

Dam Trippel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Somwang

Häggbrink

19197

RPC

1

Johanna

Nilsson

10057

RPC

1

Eva

Bolve

19106

RPC

V55 Trippel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Hans

Knaak

27431

BCÖ

1

Christer

Svensson

24969

BCÖ

1

Trendafil

Talevski

24676

BCÖ

V65 Trippel Pool (D)    

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Mariana

Gustafsson

20712

BCÖ

1

Jan-Erik

Karlsson

21110

BCÖ

1

Villys

Svensson

27468

BCÖ

Uppdaterad: 25 MAR 2018 15:33 Skribent: Jågus

Postadress:
Östsvenska Bouleförbundet
JåGus Gustafsson, Gillesvägen 20
574 41 Vetlanda

Kontakt:
Tel: +46703285171
E-post: This is a mailto link

Se all info