Hoppa till sidans innehåll
Foto: LGJ

Distriktsmästare 2011


Samtliga mästare;

Junior Trippel  

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Pierre

Alstander

25790

CDB

1

Viktor

Karlsson

27253

CDB

1

Petter

Svensson

28106

CDB

Dam Trippel          

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Eva

Bolve

19106

RPC

1

Somwang

Häggbrink

19197

RPC

1

Johanna

Nilsson

10057

RPC

V55 Trippel  

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Ulf

Bolve

24331

RPC

1

Ann

Gustafsson

24638

RPC

1

Lars

Lilieqvist

18244

RPC

V65 Trippel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Keld Remond

Petersen

24311

SAN

1

Carlos

Soto

12931

SAN

1

Claes

Svensson

13114

SAN

Öppen Trippel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Kristian

Eklund

12718

IST

1

Edward

Karp

13883

IST

1

Stefan

Klarén

29202

IST

Junior Skytte

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Pierre

Alstander

25790

CDB

Dam Skytte

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Malin

Råsander

16760

LEJ

V55 Skytte

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Lars

Lilieqvist

18244

RPC

Öppen Skytte

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Janne

Johansson

24435

IST

Minior Singel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Lucas

Karlsson

28808

CDB

Yngre Junior Singel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Petter

Svensson

28106

CDB

Junior Singel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Pierre

Alstander

25790

CDB

Dam Singel  

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Gabriella

Karp

13884

LEJ

V55 Singel  

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Hans

Hellqvist

14587

BVP

V65 Singel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Lars

Ekh

20916

OSK

Öppen Singel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Johan

Bredin

21376

LEJ

Yngre Junior Dubbel  

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Jonas

Andersson

28011

BCÖ

1

Jacob

Andersson

27969

BCÖ

Junior Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Olivia

Carlén

27953

BCÖ

1

Rebecca

Holm

28667

BCÖ

Dam Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Gabriella

Karp

13884

LEJ

1

Monica

Eriksson

11263

LEJ

V55 Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Rudolf

Jarz

12923

SAN

1

Keld Remond

Petersen

24311

SAN

V65 Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Claes

Svensson

13114

SAN

1

Carlos

Soto

12931

SAN

Öppen Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Kristian

Eklund

12718

IST

1

Edward

Karp

13883

IST

Yngre Junior Mixed Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Petter

Svensson

28106

CDB

1

Isabelle

Alstander

27246

CDB

Junior Mixed Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Olivia

Carlén

27953

BCÖ

1

Jacob

Andersson

27969

BCÖ

V55 Mixed Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Lars

Mikaelsson

12623

SOL

1

Maggan

Mikaelsson

19907

SOL

V65 Mixed Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Sten

Björklund

23880

ALM

1

Asta

Hägg

25891

ALM

Öppen Mixed Dubbel

Placering

Förnamn

Efternamn

Licensnr

Klubb

1

Eva

Bolve

19106

RPC

1

Ulf

Bolve

24331

RPC

Fullständig resultatlista på SBF- Online.

   

Uppdaterad: 25 MAR 2018 15:33 Skribent: Jågus

Postadress:
Östsvenska Bouleförbundet
JåGus Gustafsson, Gillesvägen 20
574 41 Vetlanda

Kontakt:
Tel: +46703285171
E-post: This is a mailto link

Se all info