Gå till innehåll
Svenska Bouleförbundet
Svenska Bouleförbundet

Föreningens kontaktuppgifter i SBF Online

Nu går det att lägga in e-postadress till föreningens kontaktpersoner i SBF Online.

Det är viktigt att föreningens uppgifter i SBF Online är uppdaterade så att ni inte missar viktig information från förbundet. Vi uppskattar om ni lägger in så många uppgifter som möjligt. Det gör det lättare för oss att kontakta rätt person i föreningen.

 

Föreningens kontaktuppgifter hittar ni under fliken ”Hantera klubbar” i SBF Online. Detta är din förenings viktigaste sida eftersom all föreningsinformation finns här. På denna sida fyller du i vilka personer som sitter på de olika posterna i styrelsen och inom föreningen. På denna sida kan du även ändra lösenord för föreningen och föreningens medlemmar. Kontakta kansliet om ni saknar inloggning till SBF Online.

Publicerad: 2012-10-30

Senast uppdaterad: 2012-11-26

Sponsorer

Besöksadress

Skansbrogatan 7
118060 Stockholm

Postadress

Svenska Bouleförbundet
Box 11016
100 61 Stockholm

Kontakta oss

08-699 64 60
kansli@svenskboule.se